Haradinaj edhe uron, edhe demanton

0

Këto ditë çifti Haradinaj ishte shumë i përfolur në media, sidomos pas publikimit të lajmit se ish-kryeministri Ramush Haradinaj kishte ushtruar dhunë ndaj gazetares , bashkeshortes se tij Anita Haradinaj.

Të gjitha këto janë demantuar nga Anita Haradinaj që përmes një shkrimi në Facebook u ka reaguar mediave në fjalë.

Në ditëlindjen e moderatores, ish-kryeministri ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për ta uruar duke publikuar nje foto duke u puthur me te duke uruar dhe demantuar spekulimet rreth raporteve te tyre.

Ai ka publikuar një fotografi në Facebook ku shkruan “Anita sot, urime gjithmonë”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here