Halil Matoshi në ulësen e dytë të bicikletës së Shkëlzen Gashit

0

Halil Matoshin e keni parë duke bërë analiza në televizion dhe duke folur për kombin kosovar, por në ulësen e dytë të bicikletës nuk e keni parë asnjëherë. Në një fotografi që e ka postuar publicisti Shkëlzen Gashi, shihet Matoshi i ulur mbrapa. ” sot në fërk t’sabahit, mbas nji ndeje t’lezetshme, tu e çu halil matoshin me bicikëll dikah, po s’po m’kujtohet kah”, ka shkruar Gashi.

Siç mund të kuptohet nga postimi i Gashit, ata kanë qenë bashkë pjesë e një ndeje dhe ë pas fotogfrafia është bërë kur kanë vendosur që të shkojnë në shtëpitë e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here