Haki Cako deri tash ka arritur tri suksese si drejtues i Policisë

0

 

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së shtetit shqiptar është Haki Cako. Ai është nga Lushnja. 
Policia e Shtetit nën drejtimin e Cakos ka arritur sukseset e njëpasnjëshme në operacione të ndryshme si: Lazarat 2014/Laboratori Drogës, Xibrakë/Lazarat 2015 dhe së fundmi operacioni i identifikimit dhe arrestimit të autorit të vrasjes së dy turistëve nga Çekia.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here