Hajnat vjedhin në Pejë para dhe stoli ari

0

Hajnat kanë vejdhur në Pejë para dhe stoli ari, ka njoftuar Policia e Kosovës.

“Rr. “Naim Frashëri”, Pejë 10.01.2016 – 08:30. Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se persona të panjohur kanë depërtuar brenda në shtëpinë e tij dhe nga aty kanë vjedhur 4000€ para të gatshme si dhe stoli ari në vlerë 2500 €. Njësitë përkatëse policore janë duke hetuar rastin”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here