Grimieri shqiptar dhe Kim Kardashian japin leksione bukurie

0

Kim Kardashian sëbashku me grimierin e saj personal, shqiptarin, Mario Dedivanovic, kanë nisur një projekt të ri, ku japin leksione make up-i, si dhe stilim të flokëve.

Lajmi është bërë i ditur nga ylli i reality Kim në Twitter, e cila u shpreh tejet e lumtur për këtë projekt.

Sipas gazetës “Mirror”, leksionet do të jepen nga Mario ndërsa Kim do të jetë e ftuar speciale.

mario

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here