Greqi, viktima e parë e krizës, është shqiptar

0

Kriza Greke ka shënuar viktimën e parë dhe ai është një 59-vjeçar me origjinë shqiptare, raporton Sot.     Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Larisa, pranë një bankomati, ku shtetasi shqiptar priste radhën për të marrë pensionin.   Raportohet se 59-vjeçari po priste të tërhiqte një pjesë të pensionit të tij, por papritur ka rënë në tokë për shkak të problemeve me shëndetin, ndërsa ka mbërritur i pajetë në spital.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here