Granit Xhaka i dërgon “selam” përkrahës Haxhi Krasniqit (video)

0

Granit Xhaka,futbollisti i njohur shqiptar i dërgon një mesazh përkrahjeje Haxhi Krasniqit duke e inkurajuar për meçin e sontëm kundër gjermanit Jurgen Brahmer.I kënaqur nga një “lum” përkrahjesh Haxhi Krasniqi shprehet kështu:

“Miq te dashur,
Me plot krenari dua të ju prezantoj një video të nje miku tim të veçant. Fjalën e kam për njërin ndër futbollistët më të mirë në Evropë i cili është Granit Xhaka. Ndihem shumë i nderuar që e kam Granitin si Tifoz dhe Mik në anën time. Të falenderoj nga Zemra miku im i dashur.”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here