Golfin e vjedhur hajni e shndërron në pjesë

0

Gjurmët e një veture që kishte humbur para tri ditësh janë zbuluar dje në Leshan të Pejës. Me këtë rast është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari pasi që ai në bashkëveprim me një të dyshuar tjetër e kanë vjedhur veturën Golf pa targa, pronë e një qytetari shqiptar. Me urdhër te prokurorit është kontrolluar shtëpia e  të dyshuarit  ku janë gjetur disa pjesë të automjetit. Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here