Gold Ag fyen presidenten Jahjaga dhe Rita Orën

0

Këngëtari Golg Ag i ka quajtur të pavlera presidenten e Kosovës, Atifete Jahjagën dhe këngëtaren Rita Ora. Sipas tij, këto dy femra nuk e meritojnë ta përfaqësojnë Kosovë. Gold Ag ka komentuar në Facebook për to.

goldag

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here