Godet të miturin me makinë, Policia e arreston

0

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se e ka arrestuar një person në rajonin e Prishtinës. “Një mashkull K/Shqiptar i mitur (këmbësor) ka pësuar lëndime trupore pasi është goditur nga një veturë që drejtohej nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar. Viktima është dërguar për tretman mjekësor ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin është dërguar në mbajtje”, ka shkruar PK në raportin 24 orësh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here