Gjimshiti: “Do të jap maksimumin për Atalantën”

0

Lojtari shqiptar Berat Gjimshiti ka thënë se nuk do të kursehet te Atalanta.

“Të dashur miq dhe fansa. Kalova 13 vite të shkëlqyera si pjesë e Zurihut dhe dua ta falënderojë këtë klub, qytetin dhe tifozët që më kanë qëndruar gjithmonë afër dhe më kanë mbështetur. Tani për mua është një aventurë e re si futbollist i Atalantës dhe do të jap maksimumin për klubin tim të ri që të kemi rezultate sa më të mira. Zurichu do të mbetet pjesë e rëndësishme e jetës sime, ndërsa tani është koha për suksese të reja. Faleminderit të gjithëve për urimet dhe mbështetjen e madhe që po ma jepni. I juaji Berat Gjimshiti. ‪#‎BD55‬“, ka shkruar ai në Facebook. 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here