Gjilan: Vajza e kanosë babain e saj

0

Në Gjilan është arrestuar një femër shqiptare pasi që ajo e ka kanosur babain  e saj. Sipas viktimës vajza e tij është e sëmuar psiqikisht. Zyra për Informim e Policisë së Kosovës ka njoftuar se me urdhër te prokurorit e dyshuara do të dërgohet për tretman mjekësor dhe  më pas në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here