Gjilan: I është vënë zjarri veturës së MKRS-së

0

Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se është përfshirë nga zjarri vetura zyrtare Nisan Trail pronë e Ministrisë për Kulturë, Rini dhe Sport(MKRS)”, ka bërë me dije sot Policia e Kosovës. Sipas njoftimit rasti ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme, rreth 01:15. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse ndërsa njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar zjarrin. Nuk raportohet për të lënduar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here