Gjilan: Femra shkakton aksident me 6 të lënduar

0

Në Gjilan mbrëmë rreth orës 22:25 ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave, njëra BMW që drejtohej nga një femër dhe vetura e dytë VW që drejtohej nga një mashkull. Deri te aksidenti sipas një njoftimi të Policisë së Kosovës të lëshuar sot ka ardhë për shkak të pakujdesisë dhe mosdhënies së përparësisë së kalimit nga ana e shoferes femër e cila aksidentohet me automjetin e dytë. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar 5 pasagjerë dy meshkuj dhe tri femra si dhe drejtuesi i automjetit të dytë. Të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor në QKUK .Nuk raportohet për të arrestuar.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here