Gjilan: Dehet, thyen orenditë dhe mësyen prindin

0

Në Gjilan mbrëmë rreth orës 23:00 është arrestuar një qytetar i komunitetit rom për shkak të ushtrimit të dhunës familjare. Policia e Kosovës ka njoftuar sot se ky qytetar nën ndikim të alkoolit ka dëmtuar orenditë shtëpiake dhe ka tentuar ta sulmojë fizikisht prindin e tij. Me urdhër te prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here