Gjakovë:Qytetari kërkon hetimin e vdekjes së një familjareje

0

Një qytetar shqiptar nga Gjakova dje ka raportuar në Policinë e Kosovës se është gjetur pa shenja jete një femër, familjare e tij. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore, njësia e mjekësisë ligjore dhe prokurori kujdestar. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion. Njësitet policore janë duke hetuar rastin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here