Gjakovë: Burri rrahë gruan

0

Në Gjakovë është arrestuar një qytetar shqiptar për shkak se e kishte  sulmuar dhe rrahur bashkëshorten e tij me të cilën faktikisht ai bashkëjeton dhe ka një fëmijë. Viktima si pasojë e rrahjes ka marrë tretman mjekësor, kurse i dyshuari me vendimin e Prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here