Gjakovari rrëzon murin e fqinjit, rahovecasi dëmton orenditë e shtëpisë së tij

0

Në Gjakovë është arrestuar një qytetar pasi që e ka rrëzuar murin ndarës të fqinjit të tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në burg. Në Rahovec ndërkaq është arrestuar një qytetar pasi që në gjendje të dehur kishte thyer dhe demoluar orenditë shtëpiake, me çka kishte shqetësuar familjarët e tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar poashtu në burg.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here