Geti duet me Luana Vjollcën

0

Pasi deri më tani ka lancuar shumë duete me këngëtare femra tashmë të njohur, rep këngëtari Getoar Selimi është duke pregaditur surprizën e rradhës dhe ky do jetë dueti i tij me super femrën seksi shqiptare Luana Vjollcën, apo njëherit edhe kunata e Getit pasi tashmë dihet se ai është në lidhje dashurie me Marinën, motrën e Luanës. Luana këtë herë vjen me një tjetër bashkëpunim pas disa këngëve të suksesshme, Paparazzi.al mëson se kënga do jetë mjaft e përfolur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here