Genta thotë se dikur e gjuanin me vezë në Gjilan

0
Këngëtarja Genta Ismajli është nga Gjilani dhe thotë se e do shumë qytetin e saj.
Këngëtarja atraktive, ka folur për qytetin e saj në emisionin “1 kafe me Labin”, shkruan “Kosovarja”.
Genta, ka thënë se kur vinte dikur nga Amerika në Gjilan, vishej me rroba të gjëra dhe dukej si reper.“Ka pasur raste kur njerëzit më shikonin dhe nga inati më gjuanin edhe me vezë”, ka thënë këngëtarja e mirënjohur, me të cilën tani mburret Gjilani dhe më gjerë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here