Genta Ismaili tregon gjoksin

0

Genta Ismajli është shfaqur shmë provokuese në fotografinë e fundit. Këngëtarja kosovare duket me një veshje të zezë sportive, që zbuluar në bel dhe me pjesën e sipërme transparente dhe të tregon qartas format e gjoksit të saj. Ajo me foton e postuar ka paralajmëruar projektin muzikor të radhës, të titulluar “Shkurt e Shqip”.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here