Gazetarja kishte vënë një kusht për t’u zhveshur dhe zhvishet (foto +18)

0

Nëse ekipi im Cùcuta ngjitet në kategorinë e parë, do të zhvishem”. Një premtim tashmë i mbajtur. Këtë herë e ka bërë gazetarja seksi nga Kolumbia, Alejandra Omaña Ruiz.

Klubi u përqendrua në play-off dhe ia doli të ngjitet një kategori më lart. Gazetarja pozoi për revistën SoHo ku edhe punon me bluzën e klubit ndërsa në lingërie është mbresëlënëse./lapsi.al

ale5

ale1

ale2ale4

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here