Gazetari Syla: Vjosa Osmani nuk e pati guximin të formojë parti, u shndërrua në patericë të Krtit

0

Gazetari Valon Syla ka vleresuar se Vjosa Osmani duke garuar me listen e Vetevendosjes ka deshmuar se nuk ka guxuar te formijè parti dhe sipas tij ajo ka perfunduar si paterice e Albin Kurtit, liderit te LVV.

Ja adresimi i z. Syla:

“Sllogani beso i Vjosa Osmanit u shnëndrrua në mos beso në parti… ndersa, sllogani guxo, u shndërrua në mos guxo me themelu parti. Vjosa Osmani përfundoi si patericë e Albin Kurtit.

Me një fjalë fast food politikë apo hamburger me 2 vo, qysh ju kam thënë gjithmonë.

#albanologji #beso #guxo #rrej”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here