Gazetaret zhvishen nudo për kombëtaren (foto/video)

0

Komplet lakuriq. Për një motiv të madh. Gazetaret janë zhveshur për të tërhequr vemëndjen e publikut te kombëtarja. “Do të zhvishemi sa herë që Venezuela të kalojë një tur kualifikues në Kupën e Amerikës” – thonë gazetaret më të famshme venezueliane. Në vitin 2011 Venezuela arriti në katërshe dhe këtë vit ata kërkojnë të përsërisin suksesin.

https://www.youtube.com/watch?v=67cDQpoIZno

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here