Gashi, Xhaka e Ajeti nisin stërvitjet me Baselin VIDEO

0

Shkëlzen gashi, Taulant Xhaka dhe Arlind Ajeti kanë nisur stërvitjet me Fc Baselin. Është shkruar shumë për transferet e tyre të mundshme te skuadra të tjera, por deri më tash, siç shihet edhe nga video e fotografitë, nuk ka asgjë konkrete.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here