Gani Koci: Piromanët opozitarë u futën nëpër skuta

0

Zëvendësministri i Zhvillimit Ekonomik, Gani Koci në llogarinë e tij në Facebook ka thënë se opozita nuk mund ta djeg djersën dhe mundin e popullit të Kosovës.

Koci ka thënë se ku mbetën liderët opozitar të cilët ai i ka quajtur piroman opozitar, pasi ata thanë se nuk do të tërhiqen deri sa të bjer qeveria, njofton Klan Kosova.

Ky është postimi i plotë i Kocit:

“Piromanët opozitarë!

Nuk do arrrijnë ta djegun djerësën dhe mundin e popullit të Kosovës!

Ku mbetën Ramushi, Fatmiri e Visari që deklaruan se nuk do tërhiqën nga sheshi deri sa të bjerë Qeveria….. Veç i ndërsynë banditëte vet nuk dihet se në çfarë skute janë futur… Turp, turp…..

Kot e kanë piromanet!”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here