Gani Koci, opozitës: “Jeni më të rrezikshëm se sa Zajednica”

0

Për anëtarin e PDK-së, Gani Kocin, më e rrezikshme është opozita se sa Asociacioni i Komunave Serbe.

“Zajednićka opozita është me e rrezikshme për Kosovën se sa “Zajednica”, pa qoftë edhe si e kanë konceptuar dhe po e prezentojnë në opinion, “zajednićki”, Visari, Ramushi dhe Fatmiri bashkë me Zajednicen e tyre opozitare!”, ka shkruar ai.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here