Gani Geci kërkon të hetohet se si u sulmua UÇK-ja në Koshare

0

Ish- deputeti i Kuvendit të Kosovës njëherazi edhe ish ushtar i UÇK-së, Gani Geci, ka kërkuar hetim për atë se si ishte sulmuar UÇK-ja në Koshare nga aeroplanët e NATO-s.  “Duhet me hetue se kush i ka dhanë kordinatat per me bombardua kazermen ne Koshare sepse nga ai bombardim jan vra disa ushtarë te UÇK-es . Me Hetue a ka qenë bombardim duke mendue se ne Kazerm gjenden Ushtare Serrbë apo dikushe ka dhen kordinata te qellimshme sepse me 21 maj eshte bombarduar Kazerm dhe jan vra disa Utar te UĆK-es”, ka shkruar Geci.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here