Futbollisti Valon Berisha “çmendet” pas Kidës: Do ta çoja në shtëpi

0

Futbollisti Valon Berisha ka bërë një zgjedhje mes disa femrave njërën prej të cilave do të donte mos e humbte.

Në intervistë televizive, Valoni u pyet se cilën nga këngëtaret shqiptare do të donte që ta çonte në shtëpi.

Dhe përgjigja ishte e menjëhershme: Do të doja Kinën, tha ai.

Futbollisti shprehu pa hezitim pëlqimin për të, edhe pse nuk dihet reagimi i këngëtares pas kësaj deklarate surprizuese.

Kujtojmë se Kida është treguar gjithmonë shumë e rezervuar përsa i përket jetës private. Ndërkohë ajo ndodhet në Kaliforni ku po shijon pushimet buzë detit.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here