Futbollisti Mërgim Mavraj në Qabe

0

Futbbollisti i Kombëtares së Shqipërisë Greuther Fürth-it në Gjermani, Mërgim Mavraj, dihet që është edhe besimtar. Ai ka qenë edhe në Qabe, në bazë të një fotografie që e ka postuar.

Mavraj ishte lënduar gjatë qershorit të këtij viti dhe vetëm para disa ditësh është riaftësuar plotësisht. Ai do të jetë një nga mbrojtësit kyç të Shqipërisë në Evropianin që mbahet qershorin e vitit që vjen në Francë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here