Fushë-Kosovë: Rrahen mes vete 7 meshkujë dhe një femër nga 2 familje

0

Pas një mosmarrëveshje rreth një parkimi Në Fushë- Kosovë janë rrahur mes veye dy familje. Policia e Kosovës ka njoftuar sot se në rrahje janë përfshirë 7 meshkuj dhe një femër nga dy familjet. Të përfshirit në rrahje kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar në tretman mjekësor. Njësitë përkatëse policore kanë bastisur shtëpitë e të dyshuarve dhe kanë gjetur dhe konfiskuar një revole të llojit TT me 38 fishekë të cal 7.62mm, një sprej CO, një boks metali dhe 9 fishekë të cal.6.35mm. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here