Fotomodelja e njohur Katerina Shkëmbi vjen me poza të nxehta

0

Fotomodelja e njohur shqiptare Katerina Shkëmbi pa qëllim ka zbuluar hiret e saj gjatë pushimeve që po bën në Shqipëri. Në një set fotografik të realizuar së fundmi fansat e saj mund të shohin mjaft transparente atë. Shkëmbi, e cila jeton midis Italisë dhe Shqipërisë, është edhe balerinë, aktore dhe protagoniste e spoteve publicitare. Ajo ishte edhe pjesë e “Big Brother 7”. Fotomodelja thotë se nuk e di për sa kohë do të qëndrojë në Shqipëri.

Katarina4

Katarina3

Katarina2

 

Katarina

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here