Fotolajm:”Pushimorja” e qenve në Prishtinë

0

Qentë endacak janë problem që po i shqetëson qytetarët në mbarë vendin, ndërsa ende nuk është gjetur një zgjidhje e qëndrueshme për këtë çështje.
Qentë në fotografi janë te Akademia e Shkencave dhe e Arteve të Kosovës./Express/

11051131_10155368778265089_375346913_n

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here