Fotografi e rrallë: Ibrahim Rugova me Pandeli Majkon

0

Një fotografi e rrallë pas çlirimit të Kosovës, po qarkullon në rrjetet sociale ku shihet presidenti historik, Ibrahim Rugova, bashkë me ish kryeministrin shqiptar, Pandeli Majko, transmeton Indeksonline.

Majko pas ndihmës së madhe që i kishte ofruar Kosovës gjatë luftës, menjeherë pas çlirimit të saj, kishte vizituar Kosovën dhe ish presidentin Rugova.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here