FOTO-LAJM: Kryeministri shqiptar Edi Rama me presidentin e SHBA-së,Barack Obama dhe bashkëshortet e tyre

0

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, po qëndron për vizitë disa ditëshe në SHBA. Ai e ka postuar në rrjetet sociale një fotografi me presidentin e SHBA-së, Barack Obama. Aty janë edhe zonjat e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here