FOTO-HISTORI: Ibrahim Rugova me Hashim Thaçin e Ramush Haradinajn

0

Janë të rralla fotografitë ku presidenti i ndjerë i Kosovës, Ibrahim Rugova shihet në praninë e ish kryeministrave Hashim Thaçi dhe Ramush Haradinaj.

Mirëpo një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale e cila duket se daton nga vitit 2004 ose 2005, e paraqet Rugovën me tre ish kryeministra dhe një ish kryeparlamentar.

Bëhet fjalë për ish kryeministrin Hashim Thaçi, tash zv/kryeministër, ish kryeministrin Ramush Haradinaj dhe ish kryeministrit Bajram Rexhepi, si dhe Nexhat Dacin, ish kryeparlamentar. /Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here