Foshnja bie nga kati i 2 i ndërtesës, ja çfar ngjanë…(VIDEO)

0

Ky është momenti kur një foshnjë 4-muajshe bie nga kati i dytë i një pallati, por që për fat të mirë ngrihet në këmbë vetë.

Pamjet tregojnë fëmijën nga Brazili, që bie nga një ndërtesë me një forcë sikur dikush po e shtyn nga pas. Fatmirësisht, vajza e njohur si Helena Beatrice Nascimento i ka mbijetuar rënies.

Siç shihet edhe në video, një shofer taksie është i pari që sheh vogëlushen dhe nga frika ai nuk di se çfarë të bëjë. Më pas bashkohen edhe disa persona të tjerë, derisa shfaqet edhe nëna e saj, e cila e merr në krah dhe hyn brenda.

Ndërkohë, gjyshja e foshnjës, Maria Veraneide Silva Nascimento, është shprehur se vajza po flinte në një krevat pranë dritares në momentin që ka rënë poshtë.

https://www.youtube.com/watch?v=dwdKzDFTmzQ

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here