Formacionet zyrtare: Shqipëri-Armeni

0
Shqipëria dhe Armenia në orën 18:00 përballën në ndeshjen kualifikuese për Kampionatin Evropian “Euro 2016”.
Në formacionin bazë pritet të jetë edhe mbrojtësi i shumëpërfolur Mërgim Mavraj. “Epoka e re” ua sjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.
Formacionet zyrtare 
Shqipëria: Berisha, Hysaj, Cana, Mavraj, Agolli, Kukeli Xhaka, Abrashi, Memushaj, Roshi, Cikalleshi
Armenia: Berezovskiy, Hambardzumyan, Arzumanjan, Andonyan, Harutyunyan, Yedigaryan, Manucarjan, Mkhitaryan, Pizzelli, Ghazaryan, Movsisyan.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here