Formacionet zyrtare: Roma – Fiorentina

0

Roma dhe Fiorentuna takohen në ‘Olimpico’ nga ora 18:00 në derbin e xhiros së 31-të në Serie A.

Këto janë formacionet zyrtare:

Roma: Alisson; Peres, Manolas, Fazio, Juan Jesus; Strootman, Gonalons, Nainggolan; Defrel, Dzeko, El Shaaraëy.

Fiorentina:  Sportiello; Laurini, Pezzella, Vitor Hugo, Biraghi; Benassi, Veretout, Dabo; Saponara, Eysseric; Simeone.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here