Formacionet zyrtare, Kosovë – Azerbajxhan: Portieri Ujkani zëvendësohet nga Arijanet Muriqi

0

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e xhiros së gjashtë të Grupit 3 në Ligën D të Ligës së Kombeve mes Kosovës dhe Azerbajxhanit.

Ndeshja nis në orën 20:45 në “Fadil Vokrri”.

Te Kosova do të debutojë portieri i ri Arijanet Muriqi.

Këto janë formacionet:

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here