Formacionet zyrtare: Barcelona-Bayern Munich

0

Janë publikuar formacionet zyrtare para sfidës Barcelona-Bayern Munich.

Pep Guardiola, ashtu sikurse pritej, do të luajë me Lewandowskin në sulm, teksa prapa tij do të jetë Muller.

Barcelona do të sulmojë me treshen Messi-Suarez-Neymar.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen, Dani Alves, Pique, Masherano, Jordi Alba, Rakitic, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi dhe Suarez;

Bayern Munich: Neuer; Rafinha, Boateng, Benatia, Bernat; Lahm; Xabi Alonso, Thiago, Schweinsteiger, Muller; Lewandowski.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here