Formacionet zyrtare: Argjentina-Kili

0

Sonte luhet finalja e Copa America, ndërmjet Argjentinës dhe Kilit, të cilat kanë qenë në një formë të lartë në këtë kompeticion.

Të dyja skuadrat zbresin në fushë me këta lojtarë:

Argjentina: Romero; Zabaleta, Demichelis, Otamendi, Rojo; Biglia, Mascherano, Pastore; Messi, Agüero, Di María.

Kili: Bravo; Isla, Silva, Medel, Beausejour; Aránguiz, Díaz, Vidal; Valdivia; Sánchez, Vargas./Indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here