Floriana Garo e sjellë storien e plotë me Behgjet Pacollin VIDEO

0

Autorja e emisionit “Jo vetëm modë”, Floriana Garo, e ka sjellë storien me afaristin dhe politikanin Behgjet Pacolli. Në këtë intervistë ai ka folur për karrierën e tij. Pacolli një kohë ishte edhe president i Kosovës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here