Ali Ahmeti flet për përleshjet në Kumanovë (intervista e plotë-video)

0

Kreu i BDI-së Ali Ahmeti në ‘Rruga drejt…’, përball Muhamed Zeqirit flet për rastin e Kumanovës, gjegjësisht për përleshjen mes forcave policore dhe grupit të armatosur…

Shikoni videon e plotë të intervistës:

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here