Flamurtari i Vlorës përforcohet me dy futbollistë nga Brazili

0

Flamurtari i Vlorës i ka blerë dy brazilianë. Ata janë prezantuar në faqen e klubit. Lucas Caniggia nga Corinthians FC dhe Danilo Almeida Alves nga Grêmio Osasco Audax janë lojtarët që në janar janë tranferuar në Vlorë.

brazialiani

alves

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here