Fjolla Morina vrapon me beben në bark (Foto/Video)

0

Këngëtarja kosovare, Fjolla Morina nuk po e lë rehat beben që e bart në barkun e saj.

Ajo së fundi ka lancuar videoklipin e ri “Syn syn”, ku shfaqet e zhveshur dhe duke bërë poza të ndryshme.

Fjollës nuk i mjaftoi kjo, e ka filluar të vrapojë me beben në bark. Në mbishkrimin e fotos së publikuar në Instagram, ajo ka shkruar “Vrapo zemër vrapo”, transmeton Indeksonline.

 

https://www.youtube.com/watch?v=g6F2bzRgL60

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here