Fjolla Morina: “Sot po e pi ni got për ty”

0

Këngëtarja super seksi, Fjolla Morina, po gjen kohë që të argëtohet pavarsisht angazhimeve të shumta që ka.

Fjolla shumicën e kohës po e kalon me vajzën e saj ku para disa ditësh ishte edhe në Brezovicë bashk me të.

Ajo e ka postuar një foto në Instagram në të cilën shihet shumë tërheqëse teksa e pi një gotë venë dhe në foton e postuar shkruan:

“Sot po e pi ni got për ty”.

Nuk dihet se për kë po e pi atë gotë bukuroshja super seksi, mirëpo Lajmi.net ju sjell informacione se Fjolla vetëm sa e ka përfunduar projektin e saj të ri muzikor, i cili pritet të dalë në muajin shkurt./lajmi.net.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here