Fjolla Morina mesazh prekës për Beg Rizaj

0

Shumë artistë shqiptarë kanë shprehur ngushllime për familjarët e Beg Rizaj.

Një ndër ta është edhe këngëtarja kosovare Fjolla Morina e cila përmes një fotografie në Instagram ka shprehur ngushllime duke lënë një mesazh prekës në mbishkrim, transemton Indeksonline.

“Akoma nuk mund ta besoj qe ti nuk je me.. Ike duke lene pas nje dhimbje te madhe tek njerezit qe te donin..Ngushellime familjes tende dhe dhimbjen le ta kthejn ne force e te kujtojn sa te kene jete. Qoft i leht dheu per ty dhe per ata qe dhane jeten bashke me ty. Lamtumire njeriu me zemren me te madhe”, ka shkruar Fjolla. IO

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here