Fjolla e Rozana, janë mike të mira, ato…

0

Këngëtaret, Fjolla Morina dhe Rozana Radi prej kohësh kanë sëbashku një miqësi shumë të ngushtë. Shpeshherë dy këngëtaret konsultohen me njëra – tjetrën edhe për të rejat apo projektet që kanë ndërmend të sjellin.

Është vënë re që edhe vizitat në shtëpitë e tyre janë të anasjellta, duke treguar se miqësia e këngëtareve nuk është thjeshtë një fasadë.

Rozana ndihet e lumtur që Fjolla do të bëhet sërish nënë dhe nuk heziton t’i qendrojë pranë në këtë moment të veçantë të jetës së saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here