Fjolla e arratisur dhe e kërkuar në Shqipëri, bën dasmë përrallore, martohet në Maldive

0

Edhe pse është në kërkim nga policia shqiptare, Fjolla Morina, po e shijon në maksimum jetën. Pasi zbuloi se ka marrë propozimin më të bukur për martesë nga partneri i saj, Fisik Syla, në Maldive, këngëtarja e surprizoi sërish fansat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here